Krátké kreslené video o průběhu koučování

Na videu jsou znázorněny důležité momenty koučování. Od prvního setkání a seznámení s koučem, vyjasnění zakázky, uzavření kontraktu, vydefinování vize a cílů a nacházení svého „nejlepšího já“ až po započetí realizace akčního plánu, rozdělení cílů do menších kroků, mírnou změnu vize, zvýšení náročnosti cílů, zajištění bezpečného prostředí, reflexi podniknutých kroků a finálního dosažení úspěchu. Z krátkého příběhu vyplývá, že koučování může být zlomový proces, ve kterém intenzivně pracují kouč i koučí. Kufřík s nářadím má symbolizovat různé techniky koučování, např. kladení otázek, reflexi emocí a kreativní techniky. Podívejte se sami, jak video koučování vystihuje.

Jeannette Kovaříková

Vyberte si svého kouče

Kouč Martina Novotná

Nemyslím si, že je život nějaká hádanka, kterou je třeba vyřešit. Život prostě je. Stát se může cokoliv. Zato myslím, že mohu svůj život obdařit smyslem.
Robert Fulghum

Kouč Mirek Tlapák

Spolu nalezneme Váš sen a pak Vás provedu prvními kroky na cestě k jeho naplnění. Dále je to již na Vás.

Kouč Jeannette Kovaříková

Společně rozhýbáme energii k akci, díky níž začnou věci nabírat ten správný směr.

Kouč Monika Kohoutková

Naučit se život skutečně prožívat je opravdová dřina. Co však následuje potom, lze těžko slovy popsat. Snad jen skutečně ŽÍT!

Kouč Zuzana Vovsová

Víte, kdo je ta nejpovolanější osoba, která vám řekne, co opravdu chcete a dokonce i ví, jak toho dosáhnout? Chcete se s ní potkat?