Kouč Jeannette Kovaříková

Proč mě koučování baví?

Koučování pro mě znamená, vydat se s Vámi na neobyčejnou cestu, kdy se začneme bavit o věcech jinak, dívat se na ně z relativně odlišných pohledů, a najdeme čas se věnovat Vám a Vašemu sebe-rozvoji. Může se jednat o náročnější a akčnější období, které by mělo vést v konečném důsledku k Vaší větší životní spokojenosti. Baví mě společně s klientem proměňovat jeho/její život a obdarovat ho smyslem a radostí.

Sama vyhledávám situace, které mohou být zprvu méně komfortní, pokud v sobě skrývají lákadlo se naučit něčemu novému a získat poznání, zkušenosti a praktické dovednosti. Často se mi stalo, že jsem od okolí dostala pozitivní odezvu ohledně mého vlstního a i jejich sebe-rozvoje.

Vzhledem k tomu, že mě osobnostní rozvoj přirozeně zajímá, rozhodla jsem se vystudovat na mnichovské univerzitě LMU jednooborovou psychologii, kdy jsem se specializovala na HR poradenství a psychologii práce.

Jako začínající kouč, jsme zaznamenala již první úspěchy v koučování a snažím se stále objevovat nové metody a techniky, které mým konkrétním klientům mohou pomoci se posunout zas o kousek dál.

Profesionální koučování vnímám jako souhru vysokého citu, pochopení, zvídavosti a dobré „techniky“, tj. schopnosti se rychle dostat k jádru věci a do bodů, které klient sám ještě neobjevil nebo si je neuvědomil. Používám jemné a nenásilné technik, např. aktivní naslouchání, pokládáním vhodných otázek, které ale mohou mít značný vliv na subjektivní zažívání klienta. Jedná se mi o znovu-nastartování komplexního myšlení a obnovu pozitivní energie, která vede k akčním krokům a posléze k dosažení nové životní rovnováhy.

Můj životopis

Jako absolvent jednooborové psychologie na LMU v Německu, nabízím koučování v českém, německém a anglickém jazyce. Pracovní zkušenosti jsem získala na půlroční stáži v BMW AG v talent managementu přímou spoluprácí na strategických HR projektech v globálním rozsahu, dále v Allianz pojišťovně v Mnichově, kde jsem se rok věnovala „succession planning“ pro top management, než jsem začala působit v oddělení lidských zdrojů v Grenzebach Corporation v Atlantě/USA. Kromě toho jsem byla zaměstnaná jako výzkumný pracovník na LMU a spolupracovala jsem s menšími poradenskými společnostmi. Dva roky jsem byla zaměstnána v konzultantské společnosti QED GROUP a.s. v Praze. Momentálně působím v oblasti psychologicko pedagogického poradenství v organizaci NÚV. Věnuji se publikační činnosti na odborných konferencích. Absolvovala jsem certifikovaný výcvik v koučování u doc. Radvana Bahbouha, dále semináře v systemické psychologii a procesně-orientované psychologii, kurz kreativního koučování, víceleté lektorské curriculum na LMU a další odborné vzdělávání.

  Kontaktujte Jeannette

  Vaše jméno
  Váš email
  Váš telefon
  Vaše zpráva
   

  Seznamte se i s ostatními kouči

  Kouč Zuzana Vovsová

  Víte, kdo je ta nejpovolanější osoba, která vám řekne, co opravdu chcete a dokonce i ví, jak toho dosáhnout? Chcete se s ní potkat?

  Kouč Monika Kohoutková

  Naučit se život skutečně prožívat je opravdová dřina. Co však následuje potom, lze těžko slovy popsat. Snad jen skutečně ŽÍT!

  Kouč Martina Novotná

  Nemyslím si, že je život nějaká hádanka, kterou je třeba vyřešit. Život prostě je. Stát se může cokoliv. Zato myslím, že mohu svůj život obdařit smyslem.
  Robert Fulghum

  Kouč Mirek Tlapák

  Spolu nalezneme Váš sen a pak Vás provedu prvními kroky na cestě k jeho naplnění. Dále je to již na Vás.