Kouč Zuzana Vovsová

Jste to vy… a já se moc ráda potkám s vámi. Budu moderátorem vaší schůzky sama se sebou.

Co pro mě znamená koučování

Koučování je pro mě výlet do jiné dimenze, otevírání nových světů – něco jako vstup na „Terra Incognita“ neboli, do země neznámé. A přestože je na neprobádaném území třeba opatrnosti, protože „hic sunt leones“, neskutečně mě to láká se na tato území pouštět. Buď sama se svými záležitostmi, a ještě více u svých klientů. Jak říká náš učitel Radvan: Dávejte pozor, když kráčíte krajinou svého klienta. Buďte na pozoru a zachyťte místo, které je pro ně důležité. A tam kopejte, tam je pramen.

ZuzanaVovsova-detail

Během koučování jsem zažila „aha momenty“ svoje i u svých klientů. Někdy se ale také žádné prozření nemusí dostavit. A to vůbec nevadí. Kontinuální a udržitelný rozvoj osobnosti je mnohem důležitější. Že se o něco snažíme, nevzdáváme to a dlouhodobě se posouváme po malých krůčcích. Protože když se pak zastavíme a ohlédneme, vidíme, jak dlouhou cestu jsme ušli a jak vysoko jsme vystoupali.

Co umím

Stmelovat lidi, zakládat komunity, řídit toky znalostí ve firmě, vést a rozvíjet kolegy v pracovním týmu, nosit nové nápady, motivovat ke společné akci, školit a prezentovat.
Při koučování využívám svoji manažerskou praxi v nadnárodní firmě, vlastní seberozvojové zkušenosti a svoje přirozené schopnosti empatie a práce s lidmi.

Co mě baví

Osobní rozvoj a sebevzdělávání je můj koníček, už jsem na sobě vyzkoušela všemožné techniky time managementu, budování návyků a antiprokrastinačních metod. Takže pokud někdo řešíte toto téma, hlašte se u mě :).
Ráda čtu knihy o možnostech lidského mozku a myšlení, a zajímá mě, jak nové poznatky vědy v tomto oboru využít pro praktický život. Třeba jak s použitím znalostí fungování mozku zařídit, abychom se cítili ve svém životě mnohem šťastnější.

Fascinují mě sociální média a moderní vzdělávací platformy jako nekonečný zdroj sebevzdělávání.
Baví mě všechny aktivity, které provozujeme s rodinou a přáteli – lezení po via ferratách, cyklistika, vodáctví, potápění, cestování, knížky a divadlo.

A protože mám doma dva teenagery, vymýšlím s kamarádkou kursy „měkkých dovedností“ pro náctileté. Chceme našim dětem zprostředkovat know-how, které my pracně objevujeme až ve velmi dospělém věku.

Co ještě

Jsem optimista a věřím tomu, co, prohlásil John Lennon: Nakonec všechno dobře dopadne. A pokud se tak ještě nestalo, tak jen proto, že ještě není konec.

Budu ráda, když se mi ozvete, třeba jen s dotazem. Využijte kontaktní formulář, nebo se můžeme potkat virtuálně přes LinkedIn, Twitter či Facebook.

  Kontaktujte Zuzku

  Vaše jméno
  Váš email
  Váš telefon
  Vaše zpráva
   

  Seznamte se i s ostatními kouči

  Kouč Jeannette Kovaříková

  Společně rozhýbáme energii k akci, díky níž začnou věci nabírat ten správný směr.

  Kouč Mirek Tlapák

  Spolu nalezneme Váš sen a pak Vás provedu prvními kroky na cestě k jeho naplnění. Dále je to již na Vás.

  Kouč Martina Novotná

  Nemyslím si, že je život nějaká hádanka, kterou je třeba vyřešit. Život prostě je. Stát se může cokoliv. Zato myslím, že mohu svůj život obdařit smyslem.
  Robert Fulghum

  Kouč Monika Kohoutková

  Naučit se život skutečně prožívat je opravdová dřina. Co však následuje potom, lze těžko slovy popsat. Snad jen skutečně ŽÍT!