Náš příběh

Jak jsme se potkali

Potkali jsme se v 4. září 2013, ale náš příběh začal mnohem dříve. Začal rozhodnutím každého z nás přihlásit se do výcviku koučování, a vedly nás k tomu různé důvody – snaha zlepšit své kompetence v oblasti řízení a vedení týmů, , rozšířit si psychologické dovednosti, ověřit svůj talent, chuť naučit se něco nového, rozvíjet se. Přišli jsme z různých míst a přinesli jsme si rozdílné pracovní i životní zážitky a zkušenosti. Jejich kombinace se ukázala jako velice inspirativní pro koučování

Co jsme zažili

Během půlročního výcviku koučování s Radvanem Bahbouhem a Aničkou Pohankovou jsme prošli pohádkovou cestou, na které jsme zažili:

  • „Aha momenty“, když jsme byli sami v roli klienta při vzájemném koučování.
  • Koučování reálných platících klientů.
  • Emoce – dojetí, údiv, obavy, nervozitu, překvapení, slzy, vztek, pochyby, důvěru, váhání, radost.
  • Spoustu legrace.
  • Poznali jsme, jakou moc má naslouchání.

A ještě mnohem více.

Co nás spojuje

Přestože jsme každý jiný, spojuje nás chuť koučovat. Myslíme si, že koučování je užitečný způsob, jak najít řešení, které stále uniká, a máme radost, když se Vám koučováním podaří najít tu správnou cestu. Baví nás učit se, pracovat na sobě, hledat a rozvíjet se. Věříme, že každý člověk si zaslouží pozornost.

Proč jsme “My koučujeme“

Všichni máme svá zaměstnaní, která nás živí, ale nechtěli jsme nechat své nové dovednosti a zkušenosti ležet ladem. Jsme přátelé, kteří se znají a vzájemně důvěřují způsobu koučování toho druhého. Každý z nás je jedinečný a těší nás, že si tak můžete vybrat kouče, který Vám bude nejbližší a se kterým se budete cítit nejlépe.

Nejsme firma. Koučování nás prostě baví.

Vyberte si svého kouče

Kouč Martina Novotná

Nemyslím si, že je život nějaká hádanka, kterou je třeba vyřešit. Život prostě je. Stát se může cokoliv. Zato myslím, že mohu svůj život obdařit smyslem.
Robert Fulghum

Kouč Monika Kohoutková

Naučit se život skutečně prožívat je opravdová dřina. Co však následuje potom, lze těžko slovy popsat. Snad jen skutečně ŽÍT!

Kouč Jeannette Kovaříková

Společně rozhýbáme energii k akci, díky níž začnou věci nabírat ten správný směr.

Kouč Zuzana Vovsová

Víte, kdo je ta nejpovolanější osoba, která vám řekne, co opravdu chcete a dokonce i ví, jak toho dosáhnout? Chcete se s ní potkat?

Kouč Mirek Tlapák

Spolu nalezneme Váš sen a pak Vás provedu prvními kroky na cestě k jeho naplnění. Dále je to již na Vás.