Kouč Monika Kohoutková

Já a koučování

Bez jakéhokoliv kousku sobectví má každý člověk prožívat svůj život naplno, podle svých pocitů, potřeb, tužeb. Já jsem, a proto je načase žít. I já na to přišla a konečně to, bez veškerého studu, realizuji.

Před několika lety jsem pochopila rozdíl mezi „žít“ a „prožívat s notnou dávkou užívání“ svůj vlastní život. Přišla jsem si na to sama během sezení s koučem. Byla jsem tím téměř paralyzována, stěží lze popsat tyhle pocity, navíc proč také, každý jsme jedinečný, každý to bude prožívat jinak, ale přesto plnohodnotně. Vedlejšími účinky tohoto mého odhalení – co mohu, chci a jak jinak – byla, samozřejmě s trochou nadsázky, změna mého okolí. Nebo se obměnilo jen mé vnímání? Co je však úžasné, ke všemu jsem došla sama. Já. Za sebe. Objevila jsem. Nastavila. Změnila. Realizovala a zrealizovala. Fascinovaná kouzlem otázky, jejím uměním spustit tok dalších, nápady, řešení, nebo jen rozhostit ticho, zakrývající hluboké vnitřní přemýšlení – jsem si zamilovala je pokládat. Nikoliv ze zvědavosti co kterého trápí, nýbrž z touhy vidět a být u toho, co dokáže jediná otázka s tak vyspělým tvorem, kterým člověk v mnoha ohledech je.

Co umím

Ekonomiku, rozvoj a vedení zaměstnanců, grafologický rozbor písma, číst validní diagnostiky jako je Thomas, Hogan, ale také rozesmát, nasadit brouka do hlavy, stále něco měnit a vylepšovat, nevzdávat se, bojovat.

Co mě baví

Hrát badminton s kolegy, chtít je porazit, být neustále v pohybu, občas porušovat pravidla, zkoušet, co všechno vydržím. Zlobit a vyrušovat. Luštit záhady, objevovat krásu lidí, jejich zájmy, názory, záliby.

Co ještě

Ráda přednáším a dělím se o své zkušenosti se studenty, nořím se do jakéhokoliv bazénu, vodní nádrže, řeky, rybníku na domácí, ale i zahraniční půdě. Nechávám řádit nejen svou duši, ale také fantazii v přírodě. Vychovávat se svými dcerami v tu nejlepší přítelkyni, matku, rádkyni … Rozmazlovat se svým manželem. Plánovat a organizovat cokoliv, kdekoliv, kohokoliv.

  Kontaktujte Moniku

  Vaše jméno
  Váš email
  Váš telefon
  Vaše zpráva
   

  Seznamte se i s ostatními kouči

  Kouč Mirek Tlapák

  Spolu nalezneme Váš sen a pak Vás provedu prvními kroky na cestě k jeho naplnění. Dále je to již na Vás.

  Kouč Martina Novotná

  Nemyslím si, že je život nějaká hádanka, kterou je třeba vyřešit. Život prostě je. Stát se může cokoliv. Zato myslím, že mohu svůj život obdařit smyslem.
  Robert Fulghum

  Kouč Jeannette Kovaříková

  Společně rozhýbáme energii k akci, díky níž začnou věci nabírat ten správný směr.

  Kouč Zuzana Vovsová

  Víte, kdo je ta nejpovolanější osoba, která vám řekne, co opravdu chcete a dokonce i ví, jak toho dosáhnout? Chcete se s ní potkat?